Forumas ir jo priežiūra

Audiofilas Forums Bendra informacija Klausimai forume Forumas ir jo priežiūra

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #4912
  Belas
  Keymaster

   Šis forumas veikia WP pagrindu. Kai atliekamas automatinis atnaujinimas, kartais nebeveikia arba susigadina kažkuri forumo dalis. Pastaruoju metu kilo registracijos problemų, ne visi dalyviai galėjo įkelti tekstus.
   Forumo administratorius informavo, kad vėl galima registruotis ir dalyvauti. Jei bus problemų, prašau čia parašyti arba į admin@audiofilas.lt

   Pasinaudosiu proga pasakyti, kad registruojantis būtina pilnai užpildyti anketą. Dažniausiai neužpildyti lieka gyvenamosios vietovės (City of Residence), gimimo metų (Year of birth) ir dalyvio užsiėmimo (Occupation) laukeliai.
   Forumo taisyklės čia.

   • This topic was modified 3 months, 2 weeks ago by Belas.
   • This topic was modified 3 months, 2 weeks ago by Belas.
   #4918
   Belas
   Keymaster

    Kenkėjiška ataka vieną dieną forumą buvo pargriovusi. Administratorius veiklą atstatė, o aš turėsiu iš naujo rašyti postą apie kupolinius AD garsiakalbius, kuriuo buvau pradėjęs naują temą. Taip pat apie Goto SG-188BL aukščiausiųjų dažnių ruporinį modulį Ruporinė Toru Okada GAS temoje.
    Galbūt kažkuris skaitytojų nusikopijavote ir galėtumėte man atsiųsti tuos 2 paskutiniuosius postus? Būčiau dėkingas už sutaupytą laiką.
    Tiesiausias adresas pagalbai: ceslovaspa@gmail.com

    #4925
    Belas
    Keymaster

     Forumas patyrė dar vieną ataką ir šiuo metu yra pertvarkomas. Darbus planuojame užbaigti rugpjūčio mėnesį. Šiuo metu veikiančiame forume trūksta kelių paskutiniojo laikotarpio postų, bet forumas yra saugus lankytis.Montparnasse Paris 1895

     • This reply was modified 1 month, 1 week ago by Belas.
     • This reply was modified 1 month, 1 week ago by Belas.
    Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
    • You must be logged in to reply to this topic.